Spil hos forhandlere

I Klasselotteriet kan du spille ved at købe lodder her på klasselotteriet.dk eller hos en af vore forhandlere.

Der gælder særlige retningslinjer for spil i Klasselotteriet, hvis du spiller hos en forhandler.

Se forhandler-retningslinjerne her.

Find en forhandler i nærheden af dig på listen herunder:

 

 Postnr. By Forhandler Adresse Telefon E-mail
1550 København V Klasselotteriet  Rådhuspladsen 2   33140900 klasselotteriet@klasselotteriet.dk
2610 Rødovre Okholm Foto Aps Rødovre Centrum 69   36411363 okholmfoto@mail.dk
2970 Hørsholm Bergman Bog & idé Hovedgaden 55C 45860408 5830@bogpost.dk
3000 Helsingør Bergman Bog & idé

Stengade 30 49703703 5230@bogpost.dk
3450 Allerød Skjold Burne vinhandel
M. D. Madsensvej 4 C
48172988
vin@skjoldburne-allerod.dk
3660 Stenløse Center Kiosken Egedals Centret 15 47172251 skjoldburne.stenlose1@gmail.com
4000 Roskilde Kvickly Hyrdehøj

Hyrdehøj Bygade 6A

46301700

lars.kronow@kvickly.dk

4100 Ringsted Skjold Burne Nørregade 45 

57610683 vin@skjoldburne-ringsted.dk
4200 Slagelse Skjold Burne Schweizerpladsen 2   58533232 slagelse@skjold-burne.dk
4300 Holbæk Holbæk Bog & idé Smedelundsgade 11   59451300 4048@bogpost.dk
4550 Asnæs Asnæs Bog & idé Asnæs Centret 2   59650014 4047.bogholderi@bogpost.dk
4700 Næstved Langes Bog & idé Torvestræde 3   55720116 sl@bogpost.dk
4780 Stege Bog & idé Storegade 12   55815333 7792@bogpost.dk
5000 Odense C Harders Bog og Lotteri Nørregade 27   66120834 harders@bogpost.dk
5400 Bogense Ehlerts Boghandel Østergade 10   64811055 ehlerts@bogpost.dk
5700 Svendborg Æseløret Møllergade 60   62213148 post@svendborg-antikvar.dk
5800 Nyborg Nyborg Bog & idé Kongegade 14   65313233 nyborg@bogpost.dk
6000 Kolding Vinspecialisten Kolding City Helligkorsgade 19 21217338 kolding@vinspecialisten.dk
6300 Gråsten Gråsten Boghandel Sundsnæs 11   74654422 4890@bogpost.dk
6510 Gram Kiosk Vin & Gaveshop Torvegade 13   74821335 kontakt@gramgaveshop.dk
6690 Gørding Dagli'Brugsen Gørding
Nørregade 82
75178311
torben.wagner@coop.dk
6760 Ribe Videokiosken Von Støckens Plads 2 75410241 videokiosken@thezub.dk
7000 Fredericia B.T. Centralen Gothersgade 4 72920586 BTCentralen@gmail.com
7100 Vejle Vestbyens Døgnkiosk Vesterbrogade 83   75820188 vd83@live.dk
7800 Skive Strøgets Kaffe, The og vine Nørregade 1   97520310 skive@vinoble.dk
8000 Aarhus C Svend A. Larsen Bog & idé

Sønder Allé 4 86125611 8860@bogpost.dk

8260 Viby J. Brdr. Schmidt Vinhandel Viby Ringvej 10, Viby Centret 86149644 viby@gladforvin.dk

8410 Rønde Trangbæk Bog & idé Hovedgaden 6 B   86371154 artbooks@boggalleriet.dk
8450 Hammel Centerkiosken Tema-Centret   86962535 centerkioskenhammel@hotmail.com
8543 Hornslet Hornslet Boghandel Tingvej 13   86994127 5775@bogpost.dk
8700 Horsens Peter Juhler Nørregade 48   28607667 p.juhler@dlgmail.dk
8800 Viborg Dagli'Brugsen Viborg Gammel Aalborgvej 72 86681264 05557@coop.dk
8900 Randers Prima Houmeden 5   86422648 prima@city.dk
9000 Aalborg Vejgaard Bog & idé Hadsundvej 29   98166800 8695@bogpost.dk
9620 Ålestrup Biksen Borgergade 15   98642120 biksen@mail.dk
9900 Frederikshavn Kiosken i Ravnshøj Hjørringvej 222 24240955 michaelpthomsen@hotmail.com