Om Klasselotteriet - Spil hos forhandlere

Forhandlere

I Klasselotteriet kan du spille ved at købe lodder her på klasselotteriet.dk eller hos en af vores forhandlere.

Der gælder særlige retningslinjer for spil i Klasselotteriet, hvis du spiller hos en forhandler.
Se forhandler-retningslinjerne her.

Find en forhandler nær dig på listen herunder:

1550 København V
Klasselotteriet
Rådhuspladsen 2

Telefon: 33140900
Mail: klasselotteriet@klasselotteriet.dk


2610 Rødovre
PhotoCare Rødovre
Rødovre Centrum 69

Telefon: 36411363
Mail: roedovre@photocare.dk


3000 Helsingør
Bergman Bog & idé
Stengade 30

Telefon: 49703703
Mail: 5230@bogpost.dk


3450 Allerød
Skjold Burne vinhandel
M. D. Madsensvej 4 C

Telefon: 48172988
Mail: vin@skjoldburne-allerod.dk


3660 Stenløse
Center Kiosken
Egedals Centret 15

Telefon: 47172251
Mail: skjoldburne.stenlose1@gmail.com


4100 Ringsted
Skjold Burne
Nørregade 45

Telefon: 57610683
Mail: vin@skjoldburne-ringsted.dk


4200 Slagelse
Skjold Burne
Schweizerpladsen 2

Telefon: 58533232
Mail: slagelse@skjold-burne.dk


4300 Holbæk
Holbæk Bog & idé
Smedelundsgade 11

Telefon: 59451300
Mail: 4048@bogpost.dk


4700 Næstved
Langes Bog & idé
Torvestræde 3

Telefon: 55720116
Mail: sl@bogpost.dk


4780 Stege
Bog & idé
Storegade 12

Telefon: 55815333
Mail: 7750@bogpost.dk


5000 Odense C
Harders Bog og Lotteri
Nørregade 27

Telefon: 66120834
Mail: harders@bogpost.dk


5400 Bogense
Ehlerts Boghandel
Østergade 10

Telefon: 64811055
Mail: ehlerts@bogpost.dk


5700 Svendborg
Baggi A/S
Kattesundet 3A, ST.

Telefon: 21510117
Mail: sv@baggi.dk


5800 Nyborg
Nyborg Bog & idé
Kongegade 14

Telefon: 65313233
Mail: nyborg@bogpost.dk


6000 Kolding
Bog & idé Kolding midtby
Jernbanegade 24

Telefon: 75520233
Mail: 6088@bogpost.dk


6300 Gråsten
Rådhus Kiosken
Torvet 9

Telefon: 61607400
Mail: kiosk@1747.dk


6510 Gram
Kiosk Vin & Gaveshop
Torvegade 13

Telefon: 74821335
Mail: kontakt@gramgaveshop.dk


6760 Ribe
Videokiosken
Von Støckens Plads 2

Telefon: 75410241
Mail: videokiosken@thezub.dk


7000 Fredericia
B.T. Centralen
Gothersgade 4

Telefon: 72920586
Mail: BTCentralen@gmail.com


7100 Vejle
Havnens Vin og Tobakshus
Havnegade 35-37

Telefon: 75824096
Mail: vin@havnens-vin.dk


7800 Skive
Strøgets Vinhandel
Nørregade 1

Telefon: 97520310
Mail: skive@vinoble.dk


8000 Aarhus C
Svend A. Larsen Bog & idé
Sønder Allé 4

Telefon: 86125611
Mail: 8860@bogpost.dk


8260 Viby J.
Brdr. Schmidt Vinhandel
Viby Ringvej 10, Viby Centret

Telefon: 86149644
Mail: viby@gladforvin.dk


8450 Hammel
Centerkiosken
Tema-Centret

Telefon: 86962535
Mail: centerkioskenhammel@hotmail.com


8543 Hornslet
Hornslet Boghandel
Tingvej 13

Telefon: 86994127
Mail: 5775@bogpost.dk


8700 Horsens
Peter Juhler
Nørregade 48

Telefon: 28607667
Mail: p.juhler@dlgmail.dk


8900 Randers
Prima
Houmeden 5

Telefon: 86422648
Mail: prima@city.dk


9000 Aalborg
Vejgaard Boghandel
Hadsundvej 29

Telefon: 98166800
Mail: 8695@bogpost.dk


9620 Ålestrup
Biksen
Borgergade 15

Telefon: 98642120
Mail: biksen@mail.dk


9900 Frederikshavn
Kiosken i Ravnshøj
Hjørringvej 222

Telefon: 24240955
Mail: michaelpthomsen@hotmail.com